ŠOLA JYOTISHA & TAROTA

13.08.2019

 

Vljudno vabljeni v šolo Jyotisha in Tarota, ki odpira svoja vrata v oktobru, kjer imate možnost, da osvojite neprecenljivo znanje o potovanju in izkustvih vaše duše skozi čas in prostor. 

Bistvo življenja na tem svetu namreč je, da se vseskozi učimo in skozi učenje osvojimo veščine, ki so potrebne za vešče krmarjenje skozi življenje. Saj le skozi učenje in znanje, ki ga v tem procesu pridobimo, lahko stopimo proti svetlobi, ki nam odkrije našo pravo naravo in naš namen na tem svetu. 

Več načinov je, kako pridobiti duhovno znanje, ki nam pomaga zrasti in spoznati samega sebe. Mi vam ponujamo dva načina, ki sta izredno globoka in učinkovita pri spoznavanju samega sebe. To sta učenje vedske astrologije – Jyotisha in pa  veščine vpogleda v biopolje preko kart – Tarota.

JYOTISH

je starodavno znanje, ki nas obogati na čisto poseben način. Njegov  vpliv je izredno močan, saj nas kot posameznika popelje v luč uvida in v temeljito preobrazbo. Seznani nas s razlogi za naše ravnanje, odnos do stvari – z našo osebno karmo ter z našim poslanstvom – življenjskimi nalogami oziroma dharmo. V nas prebudi božansko iskro in navdih – Jyotir Vidja. Pomaga nam razumeti preteklost, sedanjost in prihodnost. Poleg osvetlitve naše življenjske poti, pa nam ponuja tudi preventivne tehnike, da izboljšamo naše življenje, saj imamo svobodno voljo in zato krmilo v svojih rokah.

ŠOLA JYOTISHA

NOVI ŠTUDENTI

Šola Jyotisha vam ponudi možnost, da se v 2h letih seznanite z znanjem Jyotisha ter ga ob koncu izobraževanje tudi znate uporabiti v praksi, zase, za svoje bližnje ali pa še za kaj več. Šola Jyotisha je študij za tiste, ki se želijo znanja Jyotisha naučiti brez predznanja astrologije in v krajšem času osvojiti osnove astrologije. Približa vam osnove o planetih, astroloških hišah, znamenjih in ozvezdjih – nakšatrah, karmi in dharmi – življenjskih nalogah, retrogradnosti, jogah – povezavah, sade sati-ju, ter še mnogo več.

Poleg tega pa ponuja tudi znanje o duhovnih praksah, ki so biser Jyotisha in nepogrešljive za naš duhovni razvoj in dvig zavesti. Pomagajo nam namreč, da vse svoje težave konkretno rešimo in zaživimo lažje in bolj kvalitetno življenje.

*predznanje ni potrebno.

DODATNA IZOBRAŽEVANJA

V naši šoli pa lahko poiščejo dodatno znanje tudi vsi tisti, ki ste se Jyotisha že učili, pa želite svoje znanje še izpopolniti in poglobiti. Vam pa v naši šoli ponujamo praktični tečaj oziroma uporabno šola Jyotisha, ki vam bo dal izredna in učinkovita orodja, da znanje, ki ste ga že spoznali, uporabite tudi v praksi in da z njim kar najbolj uspešno analizirate astrološko natalno karto.

Program je osnovan tako, da vas nauči analize astrološke karte, zajame vse pomembne podatke, da lahko osebi, ki je prišla na svetovanje, omogočite, da dobi hiter in konkretni uvid v njeno situacijo (pretekli, sedanji in prihodnji).

Poleg tega osvežite in/ali nadgradite znanje iz naslednjih tem: programa Parashara Light (osnove programa); bhavat-bhavam; muhurte; prašne; namkarana; sade sati-ja; jog, itd.

*predznanje JE potrebno.

TAROT

je umetnost polaganja kart in umetnost raziskovanja osebnosti, njenih slabosti in prednosti, talentov in darov ter njenih razočaranj in želja. Je simboličen zemljevid zavesti in starodavna knjiga modrosti, ki vizualno razkriva ustvarjalne zamisli in stanja zavesti, zabeležena v vseh kulturah.

ŠOLA TAROTA

V naši šoli boste temeljito spoznali vseh Oseminsedemdeset simbolov TAROTA ki upodabljajo arhetipe notranjih in zunanjih doživetij, ki prevladujejo v človekovem življenju: Veliko arkano, ki razkriva principe življenja, splošne zakone in izkušnje, ki jih doživijo vsi pripadniki človeške vrste ter malo arkano, v katero so vključeni naše misli (meči), naša čustva (čaše), energija, zaznavanje in spontanost (palice) in zunanja resničnost – denar, zdravje, odnosi, ustvarjalnost (diski).

Spoznali boste tudi različne načine dela s tarotov – polaganja, meditacije ter izračun vibracije imena, spoznavanje metodologije izračunavanja tarot profila in ciklov rasti (osebni in duhovni simbol, zodiakalni simbol, življenjska pot in življenjske naloge,  letni simboli in obdobja v življenju, ozvezdje simbolov) ter povezava tarot kart s kabalo in drevesom življenja. Seznanili se boste z najrazličnejšimi vajami iz kabale za dosego višje stopnje zavesti, vajami iz joge in dihanja, energijsko medicino, povezavo astrologije in tarot kart (planeti, astrološki znaki) ter razlago vibracij barv na kartah.

Tarota (in v povezavi s tem tudi dela z katerikolimi kartami za napoved prihodnosti in razvoj zavesti) se boste naučili uporabljati v praksi na način, da boste preko njega lahko razkrivali svoje darove, talente ali pa reševali izzive ter težave v vašem življenju. Lahko pa boste s polaganjem kart pomagali drugim, ozavestili njihove življenjske poti, talente in izzive ter jih popeljali proti svetlobi.

*predznanje ni potrebno.

V naši šoli lahko pristopite k enemu programu, torej samo k šoli Jyotisha, dodatnim izobraževanjem ali pa samo k šoli Tarota, lahko pa se seveda vključite v več programov.  Predznanje ni potrebno, razen pri praktičnem tečaju Jyotisha, ki je namenjen študentom, ki želijo znanje Jyotisha še izpopolniti. 

INFORMATIVNI DAN BO: 13. 9. 2019 OB 19H (LOKACIJO IZVEŠ OB PRIJAVI)

Za več informacij oziroma prijavo lahko pokličete na 040 172 694 (Mateja) ali pa nam pišete na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., lahko pa nas poiščete tudi na spletu: oracleoflight.eu

Če želite stopiti na pot življenjske preobrazbe proti novemu znanju in svetlobi, smo za vas pravi odgovor in rešitev. 

Veseliva se srečanja z vami.

Uršula & Mateja

DATUM & URA

petek, 13.9.2019 ob 19:00

ORGANIZATOR

Uršula Zakrajšek in Mateja Drašler

040 172 694 (Mateja), Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.